Naše služby

Žaluzie

Horizontální žaluzie ovládané řetízkem se dodávají s lamelou šíře 25 nebo 16 mm. Nejvíce dodávaná lamela 25 se vyrábí i v domykatelném - celostínicím provedení-bez prostupu světla. Lamely se dodávají více jak v 80 barevných odstínech z toho 4 perforované a 8 s dekorem dřeva.. Horní profil je buď hranatý s čtvercovými krytkami nebo půlkulatý s úzkými krytkami. Maximální rozměry žaluzie 200 x 200 cm za použití speciální převodovky nejmenší rozměř na šířku 21cm. Montáž se provádí do zasklívací lišty, která je vyměnitelná, hlavní profil okna zůstává bez zásahu.Látkové rolety a screenové látkové venkovní rolety

Screenové rolety zabraňují rozpalování skel a následné ohřívání interiéru. Montáž z venkovní části na rám nebo křídlo na poziční háčky většinou dvě polohy.


Plisé

Venkovní hliníkové rolety

Poskytují nejkvalitnější ochranu před sluncem, lamely jsou vyplněny polyreutanovou pěnou, tím jsou rolety tepelně i zvukově izolační a skla zůstávají v létě nerozpálená od slunce. V zimě to je jako další izolační sklo. V motorickém provedení jsou i s bezpečnostními  závěsy proti nadzvednutí, ty jsou vhodné do přízemních bytů. Ovládání je buď šnůrou nebo popruhem se samonavíječem nebo elektricky s motory a ovladači SOMFY. Hliníkové lamely se vyrábějí v šíři 39,44 a 50 mm a jsou aretované v zámcích perforované, aby při stažení bylo docíleno větrání a prostupu světla. Vyrábějí se ve více než 30 odstínech + 10 dekorů dřeva. Předokenní rolety mohou být vybaveny integrovanou sítí proti hmyzu, to znamená, že roleta bude mít dvojitou vodící lištu max. rozměr sítě do rolety je 120 cm. Nejčastěji používané rolety jsou pro dodatečnou montáž s viditelnou schránkou, které nepotřebují žádné stavební úpravy. Na výběr je ze 4 horních boxů základní skosený dále pak hranatý, půlkulatý a kulatý. Typ Fasáde je roleta se zaomítacím boxem, kdy box je součástí fasády a musí být stavební připravenost. Vzhledově tento systém vypadá efektně-box je zakryt fasádou s omítkou. Možno všechny typy ovládání + sít proti hmyzu. Typ Heluz je určen pro novostavby osazené roletovými překlady značky Heluz, výhodou je dodatečná montáž kdykoli po ukončení stavby domu. Typ Mono box je umístěn mezi oknem a horní stranou okenního otvoru, tudíž je osazen směrem do místnosti a box není z venku viditelný. Tento systém se montuje před osazením okenního rámu. Všechny rolety dodáváme s motory Somfy, které mají ochranu proti přimrznutí typ OXIMO RTS je dálkově ovládaný motor, Typ ILMO je mechanický motor vhodný s mechanickým nástěnným ovladačem. Na výběr jsou jak přenosné tak i nástěnné ovladače. Záruka na rolety včetně motorů 36 měsíců. Dodání 3 týdny až měsíc od zaměření.


Stínění oken velux

ŽALUZIE ve vodících lištách odolné proti vlhkosti umožnuje snadno upravovat sklon lamel lze regulovat a lze celkově vytáhnout.

LÁTKOVÉ ROLETY dělíme na zastiňovací a zcela zatemňující= 100% tma pohodlné a lehké ovládání aretace v každé poloze nebo nejlevnější typ na poziční háčky-pouze zastiňovací látky.

DVOJITĚ PLISOVANÁ ROLETA má zlepšené tepelně izolační vlastnosti až o 21% a má na vnitřní straně hliníkovou vrstvu a je plně zatemňující.

ŘÍMSKÁ ROLETA je dekorativní řešení pro střešní okna, není uchycena ani na horním ani spodním rámu, polohu lze nastavit jak potřebujete.

VENKOVNÍ MARKÝZA dokonalá ochrana před přehříváním a rozpalováním skla až 8 x účinnější než ve srovnání s vnitřními doplňky. Sníží teplotu až o 6 stupňů. Síťovaná struktura propouští světlo do místnosti a zachovává přitom výhled z okna. V zimním období lze markýzu navinout pod horní krycí díl střešního okna. Venkovní markýzu lze kombinovat se všemi vnitřními zastiňovacími doplňky.

SÍŤ PROTI HMYZU se montuje přímo na ostění okna ve vodících lištách, tak, že okno může být až do hloubky ostění stále otevřené, pokud síť zrovna nepotřebujete, lze ji svinout do hliníkového boxu.

Zastiňovací roleta RFL ve vodících lištách-látka lehce propustí světlo, ale zachytí paprsky.


Sítě proti hmyzu

Markýzy

.Výsuvné a sklopné markýzy firmy STOBAG: kazetové-celokryté, polokazeta-stříška integrovaná ze shora, základní-bez krytí. Možnost 16 odstínů konstrukcí a na výběr ze 300 akrylových látek, které mají až 80% účinnost proti ÚV. Základní montáž do zdi provádíme na závitové tyče průměr 12 mm na chemické kotvy, nebo do zateplovacích systémů na speciální hmoždinky THERMAX eliminující tepelný most a kvalitní ukotvení.

Kazetové: CASABOX max. rozměr 550x350

TENDABOX max. rozměr 650x400

PURABOX max. rozměr 500x225

Polokazeta: SELECT max. rozměr 775x350

IDEAL max. rozměr 500x250

Základní: AZUR max. rozměr 700x300

IDEAL max. rozměr 500x250

Markýzy můžeme ovládat ručně klikou nebo elektromotorem na vypínač nebo s dálkovým ovládáním. Možno u elektrických markýz použít otřesové čidlo nebo automatiku slunce/vítr/deštové čidlo. Na markýzy firmy STOBAG požíváme motory a elektroniku SOMFY a proto můžeme poskytnout záruku 5 let. 

Markýzy STOBAG:

Pevné a elegantní

Řešení pro nízké slunce

Kompaktní a nadčasové

Silné a odolné proti větru až do 48km/h

Navržené pro uchycení do různých materiálů.

Spouštěcí volán, lze objednat k některým typům markýz. Vhodné pro markýzy orientované na východ nebo západ, kdy slunce podsvěcuje pod markýzu.


Záclonové kolejnice a létající garnýže 

Létající garnýže pro ty, co trpí závratí, kolejničku spustíte dolu a v pohodě nasunete z boku záclonu i s háčky, nebo prostě záclonu pověsíte za háčky v kolejničce.


Vertikální látkové žaluzie